Försäljning & Marknad Sverige

Kontakt|Personal|Försäljning-Marknad|Försäljning-Marknad-Sverige Planungsservice2 - KaVo Dental
Henrik Langdal
VD
E-post: henrik.langdal@kavo.com
Mobil: 070-874 50 30
Kontoret: 08- 590 047 06
Magnus Nilsson
Försäljningschef
E-post: magnus.nilsson@kavo.com
Mobil: 073-960 91 68
Kontoret: 08-590 047 53
Michael Skärbo
Marknadschef
E-post: michael.skaerbo@kavo.com
Mobil: 08-590 047 06
Kontoret: 08-590 047 07
Försäljning

Roald Skoglund
Affärsutvecklare, Norden
E-post: roald.skoglund@kavo.com
Mobil: 070-632 06 10
Kontoret: 08-590 047 04
Claes Gyllenskiöld
Avtal- och upphandlingsansvarig
E-post: claes.gyllenskiold@kavo.com
Mobil: 073-667 93 57
Kontoret: 08-590 047 09
Madeleine Söllner
KAM Norden - Universitet, Produktkoordinator CAD/CAM
E-post: madeleine.sollner@kavo.com
Mobil: 070-190 79 98
Ali Azarian
Säljspecialist/tekniker Röntgen
E-post: ali.azarian@kavo.com
Mobil: 070-190 80 98
Kontoret: 08-546 05 902
Tomas Hallin
Regionsansvarig säljare, Stockholm
E-post: tomas.hallin@kavo.com
Mobil: 070-620 87 40
Kontoret: 08-590 047 56
Robert Schmikli
Regionansvarig säljare, Mitt
E-post: robert.schmikli@kavo.com
Mobil: 070-565 82 19
Kontoret: 08-590 047 01
Johan Lindroth
Regionansvarig säljare, Öst och Norr
E-post: johan.lindroth@kavo.com
Mobil: 073-626 44 24
Thomas Thorén
Regionansvarig säljare, Väst
E-post: thomas.thoren@kavo.com
Mobil: 070-656 16 04
Kontoret: 031-56 16 01
Anna Lif
Regionansvarig säljare, Mellan-syd
E-post: anna.lif@kavokerr.com
Mobil: 070-588 56 92
Ebbe Toft
Regionansvarig säljare, Syd
E-post: ebbe.toft@kavo.com
Mobil: 070-105 48 99
Jonas Kreipke
Produktchef Autoklaver, Diskdesinfektorer, Inredning, Kompressorer, Sugmotorer
E-post: jonas.kreipke@kavo.com
Kontoret: 08-590 047 05
Mobil: 070-862 31 00
KaVo Scandinavia AB
Optimusvägen 12 B
194 84 Upplands Väsby
Tel. +46 8 590 047 00
Fax: +46 8 590 047 10